Jaki język wybrać?

ANGIELSKI

Już od wielu lat numer jeden spośród języków obcych których uczą się Polacy. Ponad trzysta milionów osób na całym świecie dla których jest językiem ojczystym. Ponad pół miliarda użytkowników dla których angielski jest językiem obcym. Ponad pięćdziesiąt krajów w których język angielski jest językiem urzędowym. Te liczby świadczą o niewątpliwej potędze tego języka. Wystarczy jeszcze dodać znaczenie ekonomiczne krajów takich jak Wielka Brytania, Stany Zjednoczone czy Australia by stało się jasne jak ważna jest znajomość angielskiego.

W naszej szkole możesz skorzystać z szerokiej oferty kursów angielskiego: od kursów dla początkujących po poziom biegłości językowej. Oferujemy kursy typu ogólnego, konwersacyjne, biznesowe a także przygotowujące do certyfikatów: First, Advanced czy Proficiency. W zależności od zlecenia jest również możliwość poprowadzenia kursów języka turystyki lub medycyny.

 

HISZPAŃSKI

Z każdym rokiem zyskuje kolejnych miłośników. Język o pięknym brzmieniu i barwie. Wiele osób uczy się go dla podróży po Ameryce Południowej i Środkowej. Innym marzy się przeprowadzka do ciepłej Hiszpanii. Jeszcze inni chcą wzbogacić swoje CV o znajomość języka używanego przez pół miliarda osób na pięciu kontynentach, będącego językiem urzędowym w dwudziestu krajach. Każdy powód jest dobry aby rozpocząć przygodę z tym językiem.

W Toledo możesz rozpocząć naukę hiszpańskiego a także kontynuować ją aż do poziomu biegłości językowej. W naszej ofercie odnajdziesz kursy ogólne, biznesowe i konwersacyjne a także przygotowujące do egzaminów DELE.

 

NIEMIECKI

Język będący nieco w cieniu angielskiego, cieszący się jednak niesłabnącym zainteresowaniem szczególnie w ostatnim czasie od kiedy został otwarty na Polaków niemiecki rynek pracy. Język niemiecki jest też używany w Luksemburgu, Austrii, Szwajcarii i Księstwie Lichtensteinu. Choć nie wszyscy potrafią docenić urok tego języka, nauka niemieckiego będzie z pewnością dobrą inwestycją w siebie i solidnym atutem podczas poszukiwania dobrze płatnej pracy, bez różnicy w Polsce czy w którymś z niemieckojęzycznych krajów.

W naszej szkole możesz uczęszczać na każdy poziom zaawansowania wraz z kursami certyfikatowymi. Ponadto organizujemy kursy języka biznesowego a także krótkie kursy przygotowujące osoby mające w niedalekiej perspektywie wyjazd do pracy w Niemczech.

 

KATALOŃSKI

Język używany przez 10 milionów osób w Hiszpanii. Choć jego popularności nie można porównywać z pozostałymi językami nauczanymi w naszej szkole, liczba osób zainteresowanych kursami katalońskiego cięgnie rośnie.

W Toledo poznasz podstawy tego języka. Jest również możliwość doskonalenia języka a także zajęć konwersacyjnych.