Kurs języka angielskiego

 

Szkoła angielskiego TOLEDO zaprasza na kurs języka angielskiego! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kursantów stosujemy nowoczesne i skuteczne metody nauczania, dzięki czemu nauka języka angielskiego staje się ciekawym i pełnym przyjemności doświadczeniem. Szeroki wachlarz zajęć, jaki mamy do zaoferowania pozwala na optymalne dostosowanie się do potrzeb naszych kursantów. Zaufaj profesjonalistom, zapisz się na nasz kurs i opanuj z nami język angielski!

KURS ANGIELSKIEGO – Pakiety

KURS STANDARDOWY

(jedno spotkanie w tygodniu- 90 minut, 30 godzin lekcyjnych w semestrze), jest to doskonały wybór dla osób które chcą się nauczyć języka ale nie dysponują dużą ilością wolnego czasu. Kurs ma charakter ogólny, celem kursu jest opanowanie języka angielskiego przez kursanta i dalsze szkolenie umiejętności takich jak mówienie, rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu, pisanie. Po ukończeniu kursu, w przypadku zaliczenia wszystkich testów uczeń otrzymuje dyplom ukończenia kursu języka angielskiego na danym poziomie. Cena kursu obejmuje 30 godzin lekcyjnych, konsultacje z lektorem, dodatkowe materiały dydaktyczne: teksty, ćwiczenia.

KURS STANDARDOWY PLUS

(jedno spotkanie w tygodniu 135 minut, 45 godzin lekcyjnych w semestrze), jest to doskonały wybór dla osób które chcą się nauczyć języka ale nie dysponują dużą ilością wolnego czasu. Kurs ma charakter ogólny, celem kursu jest opanowanie języka angielskiego przez kursanta i dalsze szkolenie umiejętności takich jak mówienie, rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu, pisanie. Po ukończeniu kursu, w przypadku zaliczenia wszystkich testów uczeń otrzymuje dyplom ukończenia kursu języka angielskiego na danym poziomie. Cena kursu obejmuje 45 godzin lekcyjnych, konsultacje z lektorem, dodatkowe materiały dydaktyczne: teksty, ćwiczenia.

KURS INTENSYWNY

(dwa spotkania w tygodniu po 90 minut, 58 godzin lekcyjnych w semestrze). Jest to kurs dla osób które chcą szybko nauczyć się języka angielskiego. Kurs ma charakter ogólny z dodatkiem przygotowania do egzaminów DELE. Celem kursu jest opanowanie języka angielskiego przez kursanta i dalsze szkolenie umiejętności takich jak mówienie, rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego, pisanie. Wiedza uczniów jest sprawdzana przez nas kilka razy w ciągu semestru, tak aby lektor mógł określić silne i słabe strony ucznia i pokierować odpowiednio torem jego nauki. Po ukończeniu kursu w przypadku zaliczenia wszystkich testów, kursant otrzymuje dyplom ukończenia kursu języka angielskiego. Cena kursu obejmuje 58 godzin lekcyjnych, konsultacje z lektorem, dodatkowe materiały dydaktyczne: teksty, ćwiczenia.

KURS TWORZONY „NA MIARĘ”

(stwórz z przyjaciółmi własną grupę). Wybierz profil kursu (ogólny/konwersacyjny/specjalistyczny), decyduj o częstotliwości zajęć a także o godzinach spotkań.

KURS INDYWIDUALNY

(zajęcia sam na sam z lektorem w naszej siedzibie lub u Ciebie w domu!).

kurs języka angielskiego

Sprawdź poziom swoich umiejętności

Prześlij nam wypełniony test a podpowiemy Ci do której grupy powienienes/aś się zapisać.

W skrócie o kursie

  • Różne rodzaje kursów - w zależności od znajomości języka.
  • Grupa dopasowana wiekowo.
  • Udostępniamy materiały z zajęć.
  • Sale wyposażone w sprzęt multimedialny.
  • Kursy dopasowane czasowo do twojego planu dnia.

Zapisz się już dziś!

Kursy już od 33 zł za cały semestr. Nie zwlekaj.

Kontakt z nami:

Telefon

791-199-140
(Kontakt telefoniczny poniedziałek-sobota 10:00-19:00)

Adres

ul. Gdańska 54 (skrzyżowanie z Zieloną),
I piętro, pok. 112A, Łódź

Odwiedź nas:

  • Poniedziałek 15.30-19.00
  • Wtorek 17.30-19.00
  • Środa 17.30-19.00
  • Czwartek 16.00-17.30